Sajtkukac kávéhely, sajtbolt

Miért éppen sajtbolt kell

Amikor Budapestről elköltöztem, és kikötöttem a mostani lakóhelyemen, rengeteg új dologgal ismerkedtem meg. Etethettem télvíz idején cumisüvegből kisbárányokat, akiket az anyjuk nem tudott táplálni. Lett konyhakertem is, ahol kedvemre termelhetek mindenféle egészséges élelmiszert. És megtanulhattam kecskét is fejni. Az első kecske, aki a kezeim közé került, Rózsika volt. Naponta két-három liter kecsketejhez jutottam hozzá, és… Tovább »

Változás

Egy ideje gondolkodtam már, mihez kezdjek magammal. Negyvenéves vagyok, két kislányom ovis már. Amíg babáztam, a munkahelyem megszűnt. Van több diplomám is, de semmi kedvem nincs irodába menni, vagy valamilyen üzletkötői munkakörben elhelyezkedni. Igazából szívesen vagyok itthon, szeretem ezt az életet. Furcsának tűnhet, hogy ezt mondom, hiszen Budapestről költöztem ide Baranya megyébe, egy tanyára. Van… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!