Miért éppen sajtbolt kell
Amikor Budapestről elköltöztem, és kikötöttem a mostani lakóhelyemen, rengeteg új dologgal ismerkedtem meg. Etethettem télvíz idején cumisüvegből kisbárányokat, akiket az anyjuk nem tudott táplálni. Lett konyhakertem is, ahol kedvemre termelhetek mindenféle egészséges élelmiszert. És megtanulhattam kecskét is fejni. Az első kecske, aki a kezeim közé került, Rózsika volt. Naponta két-három liter kecsketejhez jutottam hozzá, és… Tovább »
